Toimikunta & yhteystiedot

PIRKANMAAN OSASTON TOIMIKUNTA 2023


Puheenjohtaja / Tammerposti toimittajaVarapuheenjohtaja
Pirita PalomaaVili Sumiloff
puh. 050 3598001puh. 0505729898
pirita.palomaa@posti.com vili.sumiloff@posti.com 


TaloudenhoitajaSihteeri ja Tapahtumavastaava
Vili SumiloffLaura Ahokas
puh. 0505729898puh. 0442443209
vili.sumiloff@posti.com laura.i.makinen@posti.com 




Nuorisovastaava 1.Nuorisovastaava 2. 
Grozdanic Dino Vartiainen Olavi
puh. 0449847796puh. 0440464691
dino.grozdanic@posti.com olavi.vartiainen@posti.com 


Tapahtumavastaava 2.Tiedotusvastaava
Shawkat Diana Mari Rautiainen
puh. 0504422059 puh. 0408205948
didi.shawkat@gmail.com mari.rautiainen@posti.com 


Tasa-arvovastaavaTositetarkastaja 1.
Eija JalonenAri Monola
puh.0405286430puh. 0407030662
eija.jalonen@posti.com ari.monola@posti.com 


Parkkuun Pirtin vastuuhenkilö / varaukset 

Grozdanic Dino 

puh. 0449847796.

dino.grozdanic@posti.com 

Tositetarkistaja 2.

Miro Niska

puh. 0505995529


miro.niska@posti.com 

Jäsenrekisterivastaava / Kotisivujen ylläpitäjä / 

Parkkuun toinen vastuuhenkilö

Tositetarkastaja 3.
Maria ToukoniemiSami Lipsanen
puh. 0405669792puh. 0401711347
maria.toukoniemi@posti.com samilipsanen72@gmail.com 


Varajäsenet
Jukka Kumpulainen
puh. 0505699614
jukka.kumpulainen@posti.com 





Y-Tunnus: 0211654-1

Sähköposti: pirita.palomaa@posti.com

Postiosoite: c/o Tampereen lajittelukeskus PL 4711, 33101 TAMPERE

Käyntiosoite: Perkkoonkatu 13, 33850 TAMPERE